O Nas

FIERI To Marka Odzieży Sportowej dla Wszystkich Aktywnych Kobiet.

Producent i sklep internetowy z siedzibą w Polsce. 

Marka została założona przez Luizę Avagyan, pochodząca z Armenii i mieszkającą w Polsce od 1993 roku. Luiza jest związana ze sportem od najmłodszych lat, gdyż już jako kilkulatka trenowała sztuki walki. Na przestrzeni lat stała się doświadczoną trenerką personalną, instruktorką fitness, szkoleniowcem oraz managerką licznych działów fitness.  Jest ambasadorką i współtwórczynią  videotreningów, które zdobyły wielomilionowe wyświetlenia.

O nas

Nazwa firmy

FIERI to marka odzieży sportowej dla każdej aktywnej kobiety.

FIERI (z języka  włoskiego: „dumny”, z języka łacińskiego: „dziać się”) to marka założona przez Luizę Avagyan, trenerkę personalną, która opracowała kultowe zajęcia aeroboksu, Możecie zatem być pewni, że FIERI to marka założona przez osobę, która większość swojego życia spędziła na salach treningowych i rozumie potrzeby aktywnych kobiet, chcących się czuć komfortowo zarówno w klubie fitness jak i w codziennym życiu. Marka powstała w odpowiedzi na potrzeby bardziej funkcjonalnego, komfortowego, trwałego i jakościowego produktu dla wszystkich kobiet szukających swobody. FIERI łączy więc w sobie zamiłowanie do regularnej aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia w opakowaniu sportowej mody.

FIERI to ubrania produkowane w Polsce, z najwyższej jakości, super trwałych tkanin, spełniające potrzeby najbardziej wymagających klientów.

FIERI – UKRYTA SIŁA  W KOMFORTOWYM UBRANIU

Pomysł na tworzenie ubrań wziął się z zamiłowania do regularnej aktywności fizycznej, intensywnego stylu życia i z czystej miłości do sportowej mody.  Luiza, szukając powiewu świeżości, założyła markę  FIERI, która spełnia  potrzeby najbardziej wymagających klientów, chcących poczuć pełen  komfort podczas nawet najbardziej wymagających ćwiczeń. 

FIERI znaczy „dumna”. Pochwal się więc tym, jak fantastycznie wyglądasz w naszych ubraniach. Użyj #FieriGirl i pokaż światu, jak świetnie sobie radzisz!

Masz jakieś pytania, wątpliwości?
Napisz do nas lub zadzwoń w godzinach pracy.
Chętnie Ci pomożemy!